Predavači i saradnici su stalan tim koji ostvaruje redovne programske sadržaje. Škola po potrebi angažuje i stručnjake u funkciji mentora, gosta - predavača, savetnika ili konsultanta (iz zemlje ili inostranstva). Spoljni saradnici - ličnosti iz obrazovnog, naučnog i kulturnog kruga čine STRUČNI SAVET ŠKOLE.

Direktor škole- prof. Nikola Tesla, dugogodišnji je prosvetni i sportski funkc.
  Ana Tesla, pomoćnik direktora
  Mr. Petar Marović, prof. ekonomske grupe predmeta
  Svetlana Mirić, prof. ekonomske grupe predmeta
  Jelica Pajić, prof. srpskog jezika i književnosti

Prijatelji škole

XVII Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i preduzetništva

U okviru štanda Saveze pronalazača Srbije, EVROPSKA POSLOVNA ŠKOLA učestvovala je na XVII Međunarodnom sajmu inovacija, kooperacija i preduzetništva u Zrenjaninu 25.-27. avgusta 2016. godine.

Održana manifestacija "Savske vatre"

EVROPSKA POSLOVNA ŠKOLA učestvovala na manifestaciji "Savske vatre", održanoj 2.-3.jula 2016. godine na obali Save kod Beogradskog sajma.

Protokol o saradnji Evropske poslovne škole

KLIKNITE I POGLEDAJTE U PDF FORMATU

Đaci preduzetnici osmislili "Beograd na vodi"

Beogradski osnovci danas su na takmičenju u preduzetništvu predstavili kako treba da izgleda "Beograd na vodi" i žiri je proglasio najbolje ideje ekipa iz škola "Kosta Abrašević", "France Prešern" i "Isidora Sekulić".